Wojsko w szkole
22 czerwca 2026
Już czujemy wakacje, a tu w szkole pojawili się żołnierze. Uczniowie klas I-III w ostatnich dniach uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez żołnierzy. Zajęcia odbyły się w ramach projektu Edukacja z wojskiem.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-22 00:19 | przez: Ewa Tyborowska, Sebastian Miecierz |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-22 00:21 | przez: Sebastian Miecierz |
| Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa Nr 19 | |
| Odwiedziny: | 169 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.