SP19

Ubezpieczenie NNW uczniów

Szanowni Państwo,

Wzorem lat ubiegłych przypominam, że posiadanie polisy NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Jedyny przypadek, w którym posiadanie ubezpieczenia jest konieczne to szkolny wyjazd zagraniczny.

Odpowiadając jednak na oczekiwania części Państwa dotyczące zawarcia umowy ubezpieczenia NNW dla uczniów informuję, że szkoła nie podpisuje umowy z żadną firmą ubezpieczeniową. Rodzice mogą ubezpieczyć dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie korzystając z różnych ofert, w tym z oferty ubezpieczeń przesłanej do szkoły.

Na pierwszym zebraniu wyłożymy przy wejściu przesłane do nas oferty.

Na stronie szkoły zamieszczamy również link do jednej z ofert.

Zaznaczamy, że szkoła nie otrzymuje żądnych prowizji związanych z ubezpieczeniem dzieci oraz nie jest związana żadną umową z firmami oferującymi NNW dla uczniów.

W zamieszczonym linku znajdą Państwo różne warianty ubezpieczenia dziecka.

Ubezpieczenie mogą Państwo zawrzeć poprzez wypełnienie wniosku na stronie http://nnw.papuga365.pl/

Opłaty za ubezpieczenie dokonują Państwo poprzez przelew bankowy na koniec składania wniosku.

Szkoła nie zbiera składek na ubezpieczenie.

Metryczka

Wytworzono:2022-09-09 15:37przez: Sebastian Miecierz