Ubezpieczenie NNW dzieci

Szanowni Państwo,

Wzorem lat ubiegłych przypominam, że posiadanie polisy NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Jedyny przypadek, w którym posiadanie ubezpieczenia jest konieczne to szkolny wyjazd zagraniczny.

Odpowiadając jednak na oczekiwania części Państwa dotyczące zawarcia umowy ubezpieczenia NNW dla uczniów informuję, że szkoła nie podpisuje umowy z żadną firmą ubezpieczeniową. Umożliwiamy Państwu zawarcie ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków korzystając z przesłanej do szkoły oferty.

W załączniku znajdą Państwo informację o propozycji oraz w prosty sposób dokonają ubezpieczenia dziecka dołączając do ubezpieczenia grupowego przygotowanego przez Brokera Firmę Supra Brokers w oparciu o Polisę NNW firmy UNIQA TU S.A.

ZAZNACZAM, ŻĘ SZKOŁA NIE OTRZYMUJE ŻĄDNYCH PROWIZJI ZWIĄZANYCH Z UBEZPIECZENIEM DZIECI

Ubezpieczenie mogą Państwo zawrzeć poprzez wypełnienie wniosku na stronie www.nnw24.pl   Dostępne są cztery warianty ubezpieczenia (każdy z nich posiada rozszerzenie o wyczynowe uprawianie sportu).

Opłaty za ubezpieczenie dokonują Państwo poprzez przelew bankowy na koniec składania wniosku.

Szkoła nie zbiera składek na ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje o polisie mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonu:

(71) 777 04 11                        501 359 303