Wyniki konkursu ortograficznego klas II i III

Dnia 5 maja 2022  odbył się konkurs  ortograficzny dla uczniów klas II i III. Uczestnicy  mogli sprawdzić swoje umiejętności, w oparciu o dwa teksty: „ Zakład fryzjera trzmiela” i  „ Muchomorek Grzmocik”.  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do rozwiązania ortograficznego testu przystąpiło 54 uczniów z  klas II i III.  Mistrzami ortografii zostały :  w klasach  II uczennica Gabriela Sawa z  klasy  2a, a w klasach  III uczennica Hanna Czajkowska z  klasy 3a.

Wyniki w rozwinięciu artykułu.

Najwyższe wyniki uzyskali:

W kategorii klas II :

I miejsce –  Gabriela Sawa  kl. 2a

II miejsce - Aleksander Leśniak kl. 2b

III miejsce – Karolina  Szpotowicz kl. 2c

W kategorii klas III:

I miejsce – Hanna Czajkowska kl. 3a

II miejsce - Wojciech Jaśnikowski kl. 3a

III miejsce – Wiktoria Jaśnikowska kl. 3a

Wyróżnienie – Bartosz Błędowski kl. 3c

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów w ortograficznych zmaganiach.

Autor: Katarzyna Zając Danuta Wawrowska

Wytworzono:2022-06-10 14:42przez: Katarzyna Zając Danuta Wawrowska