Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

SP19

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy z języka angielskiego „Archimedes.Plus”

                                                                   W październiku roku szkolnego 2022/2023 nasi uczniowie brali udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy z języka angielskiego „Archimedes.Plus”. Z naszej szkoły udział wzięło 26 uczniów z klas V, VI, VII oraz VIII.
Konkurs polegał na wypełnieniu testu, w którym pojawiły się zadania gramatyczne, leksykalne. Dodatkowo, uczniowie musieli popisać się wiedzą kulturową.
Z przyjemnością informujemy o ich wysokich wynikach. Laureatką z wyróżnieniem I stopnia i wynikiem 100% została Katarzyna Bielewicz z klasy V a. Ponadto, laureatami II stopnia z wynikiem 92% zostali Dawid Zysk z klasy V a, Zofia Wilińska z klasy VII a oraz Jan Zabuski z klasy VIII b.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim za udział. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach, a także innych szkolnym, międzyszkolnych i ogólnopolskich konkursach.

Autor: Anna Korbas, Tomasz Kolis

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-01-11 14:08przez: Anna Korbas, Tomasz Kolis
Opublikowano:2023-01-11 23:38przez: Sebastian Miecierz
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa Nr 19
Odwiedziny:105

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.