WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE

Nadchodzące Święta Wielkanocne były inspiracją do twórczej pracy uczniów i rodziców klasy 2d, którzy wzięli udział w wielkanocnych warsztatach plastycznych. Uczestnicy zajęć poznali technikę ozdabiania deccoupage i wykonali tą metodą piękne pisanki wielkanocne. Podczas spotkania panowała sympatyczna atmosfera sprzyjająca integracji rodziców i dzieci, nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a pełne dobrych myśli i słów życzenia świąteczne podkreśliły magię zbliżających się świąt. Gotowe prace, które można obejrzeć na zdjęciach w galerii, będą wspomnieniem radosnego spotkania i z pewnością będą stanowiły estetyczną ozdobę świątecznego wystroju.

Autor: Agnieszka Spryszak, Paulina Kodzik

Wytworzono:2023-04-05 13:16przez: Agnieszka Spryszak, Paulina Kodzik