Ludowe Inspiracje

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Ludowe Inspiracje”. Jego celem było:
1. Pogłębianie postaw patriotycznych poprzez propagowanie polskiej twórczości ludowej,
2. Kształtowanie twórczych postaw u dzieci poprzez aktywność muzyczną i plastyczną,
3. Oswajanie dzieci z występami artystycznymi,
4. Rozpoznawanie i rozwijanie zainteresowań i zdolności artystycznych.

Uczniowie kl.2b w kategorii „muzyka” przygotowali taniec krakowiak, zaś pozostali uczestnicy w kategorii „plastyka” wykonali piękne, ludowe prace plastyczne.
W kategorii „Plastyka” II miejsce w Polsce zajęła Gabriela Sawa z kl.2a, a Karol Chudyk otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!
Konkurs odbył się pod patronatem Wojewody Dolnośląskiego i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Autor: Ewa Tyborowska

Wytworzono:2022-06-25 22:06przez: Ewa Tyborowska