Pasowanie na czytelnika

2 listopada 2021 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Specjalnie na tę okazję uczniowie klasy IIId przygotowali inscenizację pt. ”Magiczny świat bajek”.
Pierwszoklasiści wykazali się doskonałą znajomością bajek i baśni. Poznali bibliotekę oraz nauczyli się samodzielnego wypożyczania książek. Po uroczystym przyrzeczeniu zostali przyjęci do grona naszych czytelników.
Mamy nadzieję, że spotkanie w bibliotece i pierwsza wypożyczona książka pozostanie w pamięci  najmłodszych czytelników i spowoduje, że biblioteka będzie zawsze kojarzyła się z miejscem przyjaznym i bezpiecznym.

Wszystkim małym czytelnikom życzymy wspaniałych przygód w świecie książek.

Autor: Irena Juszczak

Wytworzono:2021-11-07 22:09przez: Irena Juszczak