Szkolny Konkurs Recytatorski

3 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3.  Chętni uczniowie zaprezentowali wiersze autorów literatury dziecięcej.  Konkurs miał na celu prezentację talentów dzieci, zapoznanie uczniów z literaturą, ale także wyłonienie szkolnych reprezentantów do Rejonowego Konkursu „Maluchy lubią wiersze” organizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Jury, po wysłuchaniu uczestników, wyłoniło laureatów:
Natalia Rodzeń z klasy 1b
Antonina Jaśkowska z klasy 2 d
Gabriela Sawa z klasy 3a

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszym etapie.

Autor: Marta Kolis, Beata Kiełbasa

Wytworzono:2023-04-06 08:44przez: Marta Kolis, Beata Kiełbasa