„Filtrujemy dla Bałtyku”

Klasa 1 d pod opieką wychowawcy, przystąpiła w I semestrze do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Filtrujemy dla Bałtyku”, której organizatorem była firma Brita. Przez pięć miesięcy dzieci poznały bliżej zwierzęta żyjące w Bałtyku i jego pobliżu, dowiedziały się jak dbać o Morze Bałtyckie i w jaki sposób oczyścić je z plastiku. Za pomocą filmów, zadań praktycznych, dyskusji i rozmów, uczniowie wzbogacili swoją wiedzę i poznali praktyczne rozwiązania redukcji plastiku, które mogą zastosować w swojej codzienności. W nagrodę za realizację projektu uczniowie otrzymali Certyfikaty Przyjaciół Foczki Britki.

Autor: Marta Kolis

Wytworzono:2023-02-07 18:13przez: Marta Kolis