Dzień Dziecka 2023

Za nami imprezy sportowe związane z obchodami Dnia Dziecka. Uczniowie „Dziewiętnastki” od lat swoje święto spędzają w ruchu. Nauczyciele dla swoich klas rozbijali słodkie piniaty. Było studio malowania twarzy, kącik balonowy i kącik baniek mydlanych. Każdy chciał jak najlepiej wypaść w konkurencjach sportowych i zręcznościowych. Największa rywalizacja towarzyszyła biegom sztafetowym. Klasy młodsze wywalczyły bilety na spektakl teatralny „Kopciuszek” w wykonaniu nauczycieli, a najlepsi w klasach starszych otrzymali kosze truskawek.

Życzymy naszym uczniom, żeby Dzień Dziecka był nie tylko 1 czerwca.

Autor: Beata Witek

Wytworzono:2023-06-11 10:20przez: Beata Witek