Dziełania Szkolnego Wolontariatu

Nasi uczniowie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu zebrali w październiku i listopadzie karmę dla zwierząt przebywających w schroniskach i bezdomnych kotów.

Przekazaliśmy karmę dla kotów legnickiemu oddziałowi TOZ. Sucha karma, puszki i legowiska dla psów zostały zawiezione do legnickiego Schroniska dla Zwierząt, jaworskiego Schroniska dla Zwierząt i podopiecznych Fundacji Równi Wobec Życia w Chroślicach. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w akcji za wsparcie i troskę o los bezpańskich zwierząt.

Autor: Martyna Rabajczyk

Wytworzono:2021-11-25 21:48przez: Martyna Rabajczyk