Wiosenny Pokaz Mody w świetlicy

Uczniowie świetlicy postanowili uczcić nadejście wiosny "Wiosennym Pokazem Mody ". Na wybiegu w rytm muzyki dzieci zaprezentowały się w wiosennych strojach. Kreacje przygotowały wg własnych pomysłów . Wszystkie były wyjątkowe a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. Chętni uczniowie korzystali z salonu fryzjerskiego przygotowanego na tę okazję . Dobry humor dopisywał każdemu a na koniec pokazu wybrano Króla i Królową wręczając im szarfy, dyplomy i słodki upominek.

Autor: Agnieszka Spryszak, Honorata Kydoń, Joanna Surmiak, Damian Sielutin

Wytworzono:2024-04-11 01:16przez: Agnieszka Spryszak, Honorata Kydoń, Joanna Surmiak, Damian Sielutin
Opublikowano:2024-04-11 01:21przez: Sebastian Miecierz