Wyniki Alfika matematycznego

Poniżej prezentujemy najlepsze wyniki naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny.

Wśród czwartoklasistów najlepsi byli:                     Wśród piątoklasistów najlepsi byli:
I miejsce Mikołaj Tamioła,                                             I miejsce Dawid Zysk,
II miejsce Paweł Bernasiewicz,                                    II miejsce Maksymilian Grabczak,
III miejsce Michał Czajka.                                               III miejsce Róża Limanowska.

Najlepsi szóstoklasiści w szkole to:                           Najlepsi siódmoklasiści w szkole to:
I miejsce Wojciech Swenderski,                                  I miejsce Szymon Bąk,
II miejsce Wojciech Bujak,                                             II miejsce Artur Stachura,
III miejsce Karolina Staśko.                                           III miejsce Miłosz Jopkiewicz.

Wśród ósmoklasistów pierwsze trzy miejsca w szkole zajęli:
I miejsce Adam Jopkiewicz,
II miejsce Zakhar Pantsewich,
III miejsce Jakub Wilk.

Warto zaznaczyć, że czwórka naszych uczniów znalazła się w pierwszej setce w województwie dolnośląskim:
Wojciech Swenderski – 60 miejsce, Wojciech Bujak – 69 miejsce, Adam Jopkiewicz – 65 miejsce, Zakhar Pantsewich – 69 miejsce.

Autor: Beata Witek

Wytworzono:2023-01-20 12:50przez: Beata Witek