Spotkanie z Panią Senator i Panią Poseł

Laureaci szkolnego konkursu historycznego „Major Władysław Dybowski i inni Żołnierze Wyklęci” spotkali się w biurze Pani Senator Doroty Czudowskiej oraz Pani Poseł Ewy Szymańskiej na wręczeniu nagród.

Przypominamy, że konkurs dotyczący wiedzy o Majorze Władysławie Dybowskim Legnickim Żołnierzu Wyklętym, Wiceprezydencie Legnicy i tegorocznym Honorowym Obywatelu Miasta Legnicy organizowany był pod patronatem Pani Senator i Pani Poseł. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z czynnymi legnickimi politykami nie tylko o konkursie. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

Autor: Robert Żeleźny

Wytworzono:2022-06-23 09:52przez: Robert Żeleźny