Ubezpieczenie NNW uczniów

Szanowni Państwo,

Wzorem lat ubiegłych przypominam, że posiadanie polisy NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Jedyny przypadek, w którym posiadanie ubezpieczenia jest konieczne w związku z przepisami to szkolny wyjazd zagraniczny.

Szkoła nie podpisuje umowy z żadną firmą ubezpieczeniową. Rodzice mogą ubezpieczyć dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

Zgodnie z ustaleniami na spotkaniu Rady Rodziców zamieszczamy link do jednej z ofert przesłanych do szkoły.

Do wyboru mają Państwo 3 warianty, które różnią się sumą wypłacanych świadczeń oraz kwotą składki.

Rodzice sami zawierają ubezpieczenie i je opłacają. Po opłaceniu składki polisa przychodzi na ich adres mailowy. Okres ubezpieczenia jest na rok od daty jaką rodzice sami wybiorą.

Link do zawarcia polisy

UBEstrefa