Ubezpieczenie NNW dzieci

Szanowni Państwo,

Przypominam, że posiadanie polisy NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Jedyny przypadek, w którym posiadanie ubezpieczenia jest konieczne to szkolny wyjazd zagraniczny.

Odpowiadając na Państwa oczekiwania dotyczące zawarcia umowy ubezpieczenia NNW dla uczniów informuję, że umożliwiamy zawarcie ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.

W załącznikach znajdą Państwo informację o propozycji przygotowanej przez Brokera Firmę Supra Brokers opartą na Polisie NNW firmy InterRisk.

ZAZNACZAM, ŻĘ SZKOŁA NIE OTRZYMUJE ŻĄDNYCH PROWIZJI ZWIĄZANYCH Z UBEZPIECZENIEM DZIECI

Tabela świadczeń i wariantów

Ubezpieczenie mogą Państwo zawrzeć poprzez wypełnienie wniosku na stronie https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

wybierając ubezpieczenie z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu (NUMER: ngq6v)

bez rozszerzenia o wyczynowe uprawianie sportu (NUMER: u4n9m)

Opłatę za ubezpieczenie wykonują Państwo poprzez przelew bankowy. Szkoła nie zbiera składek na ubezpieczenie.