Konkurs Plastyczny z cyklu Pory Roku w oczach Małych Artystów

Tuż przed feriami uczniowie klas I, II i III znów mieli okazję do twórczej pracy w ramach Szkolnego Konkursu Plastycznego z cyklu Pory Roku w oczach Małych Artystów. Tym razem, angażując swój talent okraszony rozmaitymi pomysłami, "wyczarowali" śnieżny puch, który zagościł na wielu pracach. Ten zimowy puch z chwili na chwilę nabierał coraz ciekawszych kształtów. Dzięki zastosowaniu różnych technik plastycznych powstały realistyczne góry, lasy, niezwykłe miasta i krainy pokryte śniegiem. Na wielu obrazach pojawiły się bałwanki, które są bliskie dzieciom. Efekty pracy Małych Artystów, przedstawiające urocze zakątki i zimowe krajobrazy, utworzyły ciekawą wystawę w korytarzu szkolnym oraz w klasach. Dzięki temu w naszej szkole zapanowała prawdziwie zimowa aura. O takiej zimie marzy każdy z nas...

Zapraszam na film, w którym można obejrzeć Małych Artystów i ich wielkie dzieła pt. "Zimowe krajobrazy"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a wychowawcom klas za pomoc i zaangażowanie.

Autor: Paulina Kodzik

Wytworzono:2022-02-12 21:27przez: Paulina Kodzik