Spotkanie z pisarką

Czy istnieje szkoła dla pisarzy?  Ile trzeba mieć lat, żeby zostać pisarzem? Czy pisarz może robić błędy? Na te i inne pytania odpowiadała autorka książek Monika B. Janowska
12 marca 2024r. mieliśmy ogromny zaszczyt i przyjemność gościć u nas w szkole Panią Monikę B. Janowską, autorkę wielu ciekawych książek. W spotkaniu wzięli udział uczniowie świetlicy szkolnej.
Podczas spotkania pisarka opowiadała o tym jak powstawały jej książki, co tak naprawdę stało się dla niej inspiracją do tworzenia książek. Pisarka i w bardzo ciekawy sposób opowiadała o swoich książkach. Dzieci z wielką przyjemnością wdawały się w dyskusję z autorką, chętnie odpowiadały na jej pytania. Śmiechów nie było przy tym końca. Atrakcją spotkania było tworzenie przez dzieci strony tytułowej własnej książki.  Wszyscy uczniowie byli bardzo aktywni.
Na zakończenie spotkania wręczyli kwiaty i słodki upominek.

Autor: Agnieszka Spryszak, Honorata Kydoń

Wytworzono:2024-03-13 10:39przez: Agnieszka Spryszak, Honorata Kydoń