Konkurs fotograficzny „ Zdrowie na talerzu”.

W miesiącu marcu 2024r. rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „ Zdrowie na talerzu”.
Celem konkursu było poszerzenie świadomości dzieci i rodziców w zakresie zdrowego odżywiania, kształtowanie aktywnej postawy wobec własnego zdrowia, praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w zakresie odżywiania - kształcenie umiejętności samodzielnego wykonywania prostych, zdrowych posiłków oraz promowanie pasji fotograficznych.
W konkursie wzięło udział 37 uczniów z klas I-III, spośród których wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce- Amelia Paska kl. 1b, Karol Przybylski kl. 1 c
II miejsce- Lilianna Kaczor kl. 2d
III- miejsce Alicja Mejer kl. 2b
Wyróżnienia otrzymali:
Inga Kropiwnicka kl. 1c, Hanna Juzak kl. 2d, Natan Amlicki kl. 1a, Adrianna Aluk- Rowińska kl. 1c.

Autor: Agnieszka Spryszak, Honorata Kydoń

Wytworzono:2024-03-08 00:21przez: Agnieszka Spryszak, Honorata Kydoń