Informacje ogólne i listy klas

15 czerwca 2020

Drodzy rodzice uczniów klas pierwszych

Przekazujemy Państwu listy klas 1a, 1b, 1c, wychowawców, sale, a także zmiany na jakie będą uczęszczać uczniowie w I i II semestrze.

Informacje o podręcznikach, "Wyprawce szkolnej i zapisach do świetlicy.

Klasa 1A          Klasa 1B        Klasa 1C

Przy podziale klas wzięliśmy pod uwagę rejonizację, a także prośby rodziców.

Umieszczamy wykaz podręczników. Rodzice, którzy wyrażą życzenie, aby jego dziecko uczęszczało na religię zakupują podręcznik do religii. Wszystkie pozostałe książki i ćwiczenia uczniowie otrzymają we wrześniu w szkole. Każdy uczeń również we wrześniu otrzyma kluczyk do szafki szkolnej.

Ponadto prezentujemy „Wyprawkę szkolą pierwszoklasisty”. Prosimy przyszłego pierwszoklasistę wyposażyć w nią do września.

W roku szkolnym 2020/2021 zapisy do świetlicy prowadzone będą od 25 sierpnia 2020 r.

W celu zapisania dziecka do świetlicy rodzic składa wniosek wraz z załącznikami do sekretariatu szkoły.

Wnioski wraz z klauzulami RODO można pobrać w sekretariacie lub wydrukować otwierając poniżej zamieszczone linki.

1. Wniosek do świetlicy

2. Klauzula informacyjna dla Rodzica

3. Klauzula informacyjna dla osób odbierających dzieci.

Niekompletne wnioski nie będą przyjmowane!

Autor: Sebastian Miecierz, Beata Witek