Szkolny konkurs plastyczny „WYJĄTKOWA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”

Czytanie książek jest dla wielu z nas ogromną przyjemnością. Uczniowie z klas I-III udowodnili, że przy odrobinie wyobraźni, talentu oraz z zastosowaniem technik plastycznych, czytanie jest wyjątkowym doświadczeniem. A to wszystko za sprawą oryginalnych, kolorowych zakładek do książki, które przygotowali na konkurs plastyczny. Każda zakładka jest niezwykła i starannie wykonana. Przedstawia kwiaty, zwierzęta, wzory i zygzaki, a nawet pociągi!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu:
Janowi Skrzypkowi z kl. 2a (I miejsce), Gabrieli Sawie z kl. 3a (II miejsce), Karolinie Grzelińskiej z kl. 3b (III miejsce), Wiktorii Chmielewskiej z kl. 2b (III miejsce), Aleksandrowi Lipskiemu kl. 1a oraz Lilianie Kaczor (wyróżnienie).
Zwycięzców oraz galerię prac – wyjątkowych zakładek, można obejrzeć na zdjęciach. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w konkursie.

Autor: Marta Cemka, Paulina Kodzik

Wytworzono:2023-06-26 08:09przez: Marta Cemka, Paulina Kodzik