Szkolny konkurs geograficzny

W maju odbył się szkolny konkurs geograficzny „ŚWIAT W LAPBOOKU” pod hasłem „Znam swój kraj!”, „Znam państwa europejskie!” adresowany do uczniów z klas V i VI. Konkurs miał na celu zachęcić do odwiedzenia wybranego miejsca z Polski lub Europy, ukazać jego piękno i być inspiracją do podróży. Jak również popularyzację lapbooka jako atrakcyjnej formy w edukacji.
Uczniowie włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie lapbooków, które zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym.

Prace wyróżnione w kategorii klas V:
I miejsce  - Kinga Gajda kl. V „a”
II miejsce  - Zofia Witkowska kl. V„a”
III miejsce - Bylińska Zuzanna  kl. V”a

Prace wyróżnione w kategorii klas VI:
I miejsce - Michalina Mądry kl. VI „b”
II miejsce Artur Chmielewski kl. VI „b”

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Autor: Beata Kiełbasa, Anna Fedoruś

Wytworzono:2023-06-07 12:38przez: Beata Kiełbasa, Anna Fedoruś