Wyniki konkursu „Mistrz Komunikacji w języku angielskim”

30 maja uczniowie klas trzecich przystąpili do konkursu „Mistrz komunikacji w języku angielskim”.  Uczestnicy mieli za zadanie odpowiadać na wylosowane przez siebie pytania, opisywali obrazki, ludzi, przedstawiali swój plan dnia, przeprowadzali dialogi w sklepie. Po wysłuchaniu wszystkich uczniów jury postanowiło przyznać:
I miejsce – Bartoszowi Błędowskiemu z klasy 3c
II miejsce – Oskarowi Ferensztajn – Hendzel z klasy 3c
III miejsce – Hannie Czajkowskiej z klasy 3a
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału, gratulujemy zwycięzcom.
W tym roku szkolnym to był już ostatni konkurs z języka angielskiego w klasach młodszych.
Dziękujemy uczniom, którzy przez cały rok szkolny tak licznie zgłaszali się do konkursów i czekamy na Was po wakacjach!

Autor: Marta Kolis, Tomasz Kolis

Wytworzono:2022-06-03 13:49przez: Marta Kolis, Tomasz Kolis