Konkurs Recytatorski

26 maja br. w MCK odbył się konkurs recytatorski dla uczniów  klas 1-3. Celem konkursu było popularyzowanie pięknej mowy ojczystej oraz upowszechnianie literatury dziecięcej. Jury oceniając występy dzieci brało pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, którzy  pięknie się zaprezentowali, a wśród nich jury wybrało laureatów: Nelę Cybulskąj z klasy 1c przyznając jej II miejsce (w grupie pierwszoklasistów). Nela mówiła wiersz pt. „Spóźniony słowik”. Wyróżnienie wśród uczniów klas II otrzymała Anita Kuligowska z kl.2d za recytację wiersza „Mam talent”.

Gratulujemy wszystkim uczniom reprezentujących naszą szkołę w w/w konkursie.

Autor: Ewa Tyborowska

Wytworzono:2024-04-28 22:46przez: Ewa Tyborowska