Szkolny Konkurs Geograficzny „ŚWIAT W LAPBOOKU”

W marcu odbył się Szkolny Konkurs Geograficzny „ŚWIAT W LAPBOOKU” pod hasłem ZNAM SWÓJ KRAJ! – adresowany do uczniów klas 5, ZNAM PAŃSTWA EUROPEJSKIE! – adresowany do uczniów klas 6 oraz ZNAM KONTYNENTY ŚWIATA! – adresowany do uczniów klas 7 i 8.
Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poszerzenia i pogłębienia swoich wiadomości dotyczących geografii, rozwijanie zainteresowania światem, podróżami oraz popularyzacja lapbooka jako atrakcyjnej formy w edukacji.
Uczniowie opracowali i wykonali książki tematyczne w formie lapbooka, które zawierały mnóstwo informacji, wiadomości i ciekawostek na temat wybranych miejsc na Ziemi. Prace uczniów były kreatywne, pomysłowe, przepełnione licznymi zdjęciami, opisami, zagadkami.
Spośród złożonych prac szkolna komisja konkursowa wyróżniła cztery lapbooki.
Są to prace:
Pauliny Pundyk kl. 6 „a” - miejsce I
Jagody Majewskiej kl. 6 „d” - miejsce II
Zoji Steligi kl. 6 „d” - miejsce III
Kingi Gajdy kl. 6 „a” – wyróżnienie

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Autor: Beata Kiełbasa, Anna Fedoruś

Wytworzono:2024-03-24 21:31przez: Beata Kiełbasa, Anna Fedoruś