Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji uczniowie klas 1c i 3c pod okiem wychowawców przygotowali audycję radiową. Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi w podziękowaniu za trud i wysiłek wkładany w edukację i wychowanie dzieci oraz młodzieży wysłuchali wierszy, piosenek oraz życzeń. Ponadto każdy pracownik szkoły otrzymał ręcznie wykonaną laurkę. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Autor: Marta Kolis, Aleksandra Czeleń

Wytworzono:2021-10-18 21:34przez: Marta Kolis, Aleksandra Czeleń