Festyn "Postaw na Rodzinę"

2 października wróciliśmy do szkolnej tradycji organizacji Festynu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na Rodzinę”.
W głównym konkursie „Super Rodzina roku 2021” wystartowało 39 rodzin. Po zliczeniu punktów z 11 konkurencji przyznano:
I miejsce rodzinie Zakrzewskich,
II miejsce rodzinie Milczanowskich,
III miejsce  rodzinie Żmigrodzkich,
IV miejsce rodzinie Gajzler,
V miejsce rodzinie Kożuchowskich.
Ponadto każdy uczestnik mógł wylosować nagrodę za udział w konkurencjach indywidualnych. W czasie Festynu można było skorzystać z salonu fryzur, makijażu, skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, porozmawiać z dietetykiem, wysłuchać występów wokalnych naszych uczniów, obejrzeć pokaz sztuczek iluzjonisty.
W ramach naszego festynu zorganizowaliśmy bieg charytatywny dla Hani. Chętne osoby – dorośli i dzieci wykonali łącznie ponad 1200 okrążeń naszych boisk. Na biegu stawili się mieszkańcy różnych okolic Legnicy. Udało nam się zebrać i przekazać na konto zbiórki kwotę 13.930zł.
Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, uczestnikom Festynu pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym za udział i pomoc w organizacji Festynu oraz biegu charytatywnego.
Galeria zdjęć z Festynu znajduje się w rozwinięciu artykułu.

Autor: Beata Witek

Wytworzono:2021-10-05 09:54przez: Beata Witek